حرومزاده OPTIONS

حرومزاده Options

حرومزاده Options

Blog Article

چرت نگو . هر…زه زیاده . ما پسرا هم نخواستیم . برید با همون آقاییاتون

فردی که همچون لاشخور به ته مانده های هر چیزی چنگ بزند و از هر فرصتی برای کندن مال از هر چیزی دریغ نکند ولی در ۹۵درصد مواقع به

اگر در خواب به شما خبر دادند که دزد آمده از دوستی به شما خبر می رسد و یا نامه ای دریافت می کنید

نبوم مر خشوک را پازاج. سوزنی. ای نیم حلالزاده و نیم خشوک. سوزنی. ای همچو مهین مار بدآویز خشوک. سوزنی. گر فلک نقص علم زاد چه شد

خشوک. [ خ ُ / خ َ ] ( اِ ) حرام زاده. ( از برهان قاطع ) ( ناظم الاطباء ) ( از شرفنامه منیری ) . لقیطه. ( شرفنامه منیری ) . ولدالزنا. ( یادداشت بخط مؤلف ) :

و کنایه از بدذات و حیله گر و فتنه انگیز

... [مشاهده متن کامل] که بچه خورده حرام بوده و به همین ترتیب حرام زاده شده بچه و در نتیجه فردی غیرانسان و بدکار و بدجنس و بی وجدان بار آمده مثلا بچه ای که پدر مادرش دزد یا جانی یا خودفروش یا خائن به حق و عدالت باشن. به نظرم تعریفی که به ما گفتن منطقی تره تا اینکه پدر بچه مشخص نبوده باشه به خصوص که از بدترین توهینهاست و بچه ای که با نان حرام و کارهای حرام مادر پدرش بزرگ شده و پدر و مادرش حرام کار بودن خیلی بدتر هست تا اینکه مادر more info یا پدر بچه مجهول باشد.

برای دانلود موسیقی فیلم حرامزاده های لعنتی از لینک زیر استفاده کنید:

زاده ٔ زنا. حرامزاده. ( ناظم الاطباء ) :

برای مشاهده تریلر فیلم حرامزاده های لعنتی از لینک زیر استفاده کنید:

آلدو رین: اینجا یه آلمانی داریم که می‌خواد برای کشورش بمیره! پس مجبورش کن!

همچنین حداکثر تلاش سایت بر این است که امکان دانلود رایگان فیلم ها با لینک مستقیم از سرور اختصاسی پر سرعت سایت، برای همه بازدیدکنندگان (اعم از ساکنین ایران و ساکنین خارج از کشور) فراهم آورد.

آلدو رین: بله، ولی تو زیرزمین … میدونی که، مبارزه توی یه زیرزمین مشکلات خودشو داره. اولیشم اینه که مبارزه توی یه زیرزمینه!

دانلود آهنگ نا بالا درمه نا پایین همش میونه درمه بهنام حسن زاده

Report this page